Ostatní akce

Vánoční volejbalový turnaj

Venku je teplota pod nulou, Štědrý den je již za dveřmi, ale právě v tuto dobu má většina žáků VOŠ a SOŠ Březnice plnou hlavu každoročního Vánočního turnaje ve volejbale, který se postupem času stává tradicí.

Venku je teplota pod nulou, Štědrý den je již za dveřmi, ale právě v tuto dobu má většina žáků VOŠ a SOŠ Březnice plnou hlavu každoročního Vánočního turnaje ve volejbale, který se postupem času stává tradicí. Každá třída už dlouho dopředu sestavila svůj vlastní tým a všichni pilně trénovali. Kdo by také nechtěl zvítězit před celou školou a získat tím tak slávu a uznáni, že? Moment, který všichni netrpělivě očekávali je tady, týmy se seřazují a halou vane pozitivní atmosféra s nádechem mírné rivality.

Hráči jsou hnáni publikem, a tak ze sebe vydávají maximum. Letos se nám tu sešly obzvláště kvalitní týmy, čímž bylo těžké odhadnout, kdo se stane šampionem roku 2015. Nejlépe z toho nakonec vyšly týmy učitelů a 4.AV. Oba měly stejnou bilanci vyhraných zápasů, a tak záleželo na jejich vzájemném utkání. Žáci třídy 4.AV a nastávající maturanti brali toto opravdu vážně, protože porazit učitele je nejen obrovská výzva, ale také pocit za dostiučinění. Na hrací ploše byla znát značná nervozita, a to  na obou stranách. Diváci očekávali vyrovnaný souboj, jenomže ten se nekonal. 4. AV ukázala týmového ducha a díky své skvělé souhře získala rychlý náskok, který už nepustila, a jasně učitele smetla z palubovky. Tím dokázali, že jsou mazáci v každém směru,  a já  jim přeji stejnou výhru nad maturitními zkouškami.

Michal Pilous

 

Výsledková listina zde

27. 01. 2016    00:23
Sledujte nás na Facebooku. Sledujte nás na Instagramu.
Sledujte nás: