Soutěže

Vlajková 2017 v DM VOŠ a SOŠ Březnice

Ve středu 3. května 2017 se konala osmihodinová bojová výprava do přírody. S organizací pomohla paní vychovatelka Peteláková. Hry se zúčastnila převážná většina lidí z domova mládeže, ale byli tu i ti, kteří na intru ubytovaní nejsou, nicméně chtěli si vyzkoušet vlastní plánovanou herní strategii.

Počasí nám zázračně přálo, po celou dobu hry bylo krásné slunečné, ačkoli před i po hře pěkně lilo. Jakmile jsme došli na místo, pochod trval dobře hodinu, seskupili jsme se do třech předem domluvených týmů. Každý tým měl 30minut na vyhledání vhodného místa a založení kempu, vlajky začaly vlát a v 16:10 začal boj. Ze začátku se nejvíc vedlo Hnědému týmu pod vedením Filipa Nožiny, před prvním bonusovým časem sebrali vlajku Modrému týmu, kterému se nepodařilo po celou dobu hry přinést vlajku zpět a popravdě ani v útocích na protivníka nedostali moc šancí. Snaha dobít Hnědý tým byla i přes rafinované pokusy marná. Půl hodiny před koncem celé akce se zapojil nenápadný tým Zelených se zkušeným Petrem Rosákem, jejich pokus o loupež dvou vlajek se zdařil, uchránili je v bonusovém čase, což jim spolu s body za likvidaci nepřítele zajistilo nejlepší výsledek, a tudíž i vítězství v letošní Vlajkové.

Musím říct, že dle názoru většiny jsme si hru do jednoho užili a závěrečná odměna v podobě výborných buřtů a plápolajícího ohně byla třešničkou na dortu. Pěkně mastnou!

Díky za akci a těším se spolu s mnoha dalšími na příští ročník.

                                                                                              Kristýna Pechanová, 1. BS

10. 05. 2017    16:28
Sledujte nás na Facebooku. Sledujte nás na Instagramu.
Sledujte nás: