Besedy, přednášky, semináře

Odchov telat v současných podmínkách

Žáci VOŠ a SOŠ Březnice se zúčastnili semináře Zemědělského svazu ČR

Zemědělský svaz ČR pořádá různé semináře a my jsme měli možnost zúčastnit jednoho z nich. Seminář byl na téma Management odchovu telat v současných podmínkách vysokoužitkových stád dojeného skotu.

Seminář o odchovu telat byl velmi zajímavý a k našemu učivu, které probíráme ve škole, nám to velmi pomohlo. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací, které se nám určitě budou hodit teď, i do budoucna. Doplnili jsme si informace, které se týkají výživy, ustájení a zdravotního stavu. Byla bych ráda, kdyby se na takovéto semináře jezdilo častěji. (Žaneta Žahourová)

Seminář byl pro mě přínosný, jelikož jsem se dozvěděla spoustu nových informací ohledně chovu skotu. Zajímavé byly informace o porodu a jeho průběhu, ošetřování telat, jejich ustájení a zdravotním stavu. Věřím, že všem zúčastněným se tyto rady budou v provozu opravdu hodit. (Erika Maradová)

Seminář byl přínosný vzhledem ke zkušenostem a praxi přednášejících. S chovem telat nemáme takové zkušenosti jako zootechnici z provozu. Bylo to velmi zajímavé. (David Vrbský)

Seminář byl fajn, plný informací, které byly velice zajímavé. (Adéla Podskalská)

Kvalitní a profesionální vysvětlení všech důležitých činitelů, kteří ovlivňují chov skotu. (Vojta Simandl)

Žáci 3. ročníku oboru agropodnikání, VOŠ a SOŠ Březnice

14. 02. 2020    12:43
Sledujte nás na Facebooku. Sledujte nás na Instagramu.
Sledujte nás: