Ostatní akce

Domov v domově

Zábavné odpoledne pro děti z Dětského domova Husita v Dubenec.

 

Dne 17. června 2021 žákyně ubytované v domově mládeže vedeným v rámci VOŠ a SOŠ v Březnici pořádaly zábavné odpoledne pro děti z Dětského domova Husita v Dubenci. Akce se z naší školy zúčastnila děvčata prvního a druhého ročníku převážně z oboru sociální činnost, ale v našem týmu jsme měly i studentku oboru agropodnikání.

Kontakt s dětským domovem byl navázán prostřednictvím našich dvou studentek, které měly v tomto zařízení individuální praktickou výuku. Naším cílem bylo zpříjemnění jednoho z mnoha dní zdejších dětí a nabrání zkušeností s organizací a prací s dětmi. Plán byl zkompletován studentkami ve volném čase tráveném v domově mládeže. Vedení dětského domova bylo naší iniciativou nadšeno, stejně jako zdejší děti byly nadšeny programem. Pro děti byly připraveny hry, kterých se účastnily i naše studentky a společně strávený čas jsme si velice užily.

 

Smutné loučení ulehčovala snad jen naděje na dlouhodobou spolupráci mezi dětským domovem a domovem mládeže v rámci dalších společných aktivit.

 

Tereza Bílková, žákyně 2. BS oboru sociální činnost 

18. 06. 2021    14:30
Sledujte nás na Facebooku. Sledujte nás na Instagramu.
Sledujte nás: