Ostatní akce

Maturitní ples 2016

15. ledna 2016 se v kulturním domě v Březnici konal maturitní ples studentů čtvrtých ročníků z VOŠ a SOŠ Březnice.

Kulturní dům byl plný maturantů, jejich příbuzných a kamarádů, na kterých bylo vidět, že si ples velmi užívají. Stejně jako minulý rok zde k tanci hrála kapela Bosáci, která dokázala roztančit celý sál. Nechyběla ani bohatá tombola, ve které jste jako hlavní cenu mohli vyhrát sele. Maturitní ples začínal slavnostním zahájením, po kterém následovalo předtančení, o něž se postarala taneční skupina Glowing WOMAN. Po nich už se na parketu objevili maturanti se svým slavnostním nástupem. Maturanty poté ošerpovali jejich třídní učitelé a následoval přípitek, na který se všichni tak těšili. Velikou pozornost vzbudila skvělá barmanská show v podání Tomáše Batelky. O půlnoci pak předvedli maturanti svá půlnoční představení, která opravdu stála za podívanou. Po nich se na pódiu objevil DJ, který udržel taneční atmosféru až do ranních hodin. To vše shrnuto do několika hesel: Atmosféra úžasná, výtečné pivo, skvělá kapela, protančené střevíce, rozkošná půlnočka. A ani jsem ráno nepotřeboval Ibalgin.

Stanislav Máša (student 4. AV)

Bezprostřední reakce na maturitní ples:

Bylo to nádherná akce, opravdu jsem si svou noc užil a využíval jsem své výjimečnosti v podobě šerpy do syta, co to jen šlo. Tanec jsem bohužel někde propil a byl jsem rád, že jsem vytáhl mamku asi na půl minuty, než jsem zase běžel jinam. Měl jsem tančit s paní Novotnou, která nedorazila, takže jsem se na ostatní povinnosti vykašlal. Děkuji všem, byla to nádhera.

P.S.: Postrádám kapitánskou čepici a skleničku se svým jménem, děkuji.

Lukáš Novotný alias Bagr (4. BS)

 

Maturitní ples se mimořádně vydařil, opravdu jsem se celou dobu skvěle bavila a protančila jsem střevíce. Jediná věc, která se maturantům trošku vymkla z ruky, byl tanec s učiteli, jelikož polovina učitelského sboru zůstala sedět nikým nevyzvána do kola, což bylo mírně řečeno trapné. To se jistě ještě odrazí u maturit J Hodně překvapila 4.AV skvěle secvičeným půlnočkem! 4. BS zase originalitou, když se raději schovali za plátnem, aby nebyla jejich opilost tak očividná…

Mgr. Eliška Houzimová (učitelka ČJ a AJ)

 

Maturitní ples byl naprosto skvělý. Strašně moc jsem si ho užil. A byl jsem opravdu mile překvapen a nečekal jsem že se to takhle povede :) Nejvíce mě potěšilo, když jsem se ráno vzbudil a všechno jsem si pamatoval, takže mam krásnou vzpomínku!!! :) Díííky všem, že jste přišli.

Tomáš Bezkočka alias Bezky (4. BS)

 

 

 

22. 10. 2016    11:20
Sledujte nás na Facebooku. Sledujte nás na Instagramu.
Sledujte nás: